Sun4Energy Sweden AB
Sun4Energy logga

Sun4Energy Sweden AB

Här hittar du kontaktinformation till ledningsfunktioner.

Ledning

Mathias Ericsson

VD Sun4Energy Sweden AB

mathias.ericsson@sun4energy.se

Mattias Thorsén

Försäljningschef privat

thorsen@sun4energy.se 073-170 70 71

Mats Ström

Chef kommersiella projekt

mats.strom@sun4energy.se 072-075 77 63

Jonathan Cehlin

Installationschef

jonathan@sun4energy.se 070-482 86 20

Hans-Christer Fischer

Community Manager

fischer@sun4energy.se 079-585 75 26

Emil Wiik Gundersen

Inköpschef

emil.g@sun4energy.se

Thomas Karlsson

Supportchef

thomas@sun4energy.se 079-585 75 24

Anders Ribbert

Marknadschef

anders.ribbert@sun4energy.se

Filialchefer

Alexander Peraza

Filialchef Åmål och Strömstad

alexander.peraza@sun4energy.se

Dennis Nilsson

Filialchef Stockholm

dennis.nilsson@sun4energy.se

Robin Johansson

Filialchef Motala

robin.johansson@sun4energy.se

Johan Andreasson

Filialchef Helsingborg

johan.andreasson@sun4energy.se 010-222 74 50

Sissel Danielsson

Filialchef Glava

sissel.danielsson@sun4energy.se 010-222 74 60

Andreas Börjesson

Filialchef Göteborg

andreas.borjesson@sun4energy.se 079-585 71 90

Behzad Yari

Filialchef Sjöbo

behzad.yari@sun4energy.se 010-222 74 59

Niklas Gulliksson

Filialchef Nord

niklas.gulliksson@sun4energy.se 076-105 38 58

Alexander Wiborg

Filialchef Örebro

alexander.wiborg@sun4energy.se 010-147 74 11

För investerare

Sun4Energy är just nu inne i en spännande tillväxtfast. Är du intresserad av att investera?

Läs mer

Fri rådgivning och offert

Kontakta oss så tar vi fram en komplett offert och lösning, helt utan kostnad. Lösningen är anpassad efter ditt hus och dina behov. Vi utgår från hur mycket solenergi ditt tak kan producera och hur både din nuvarande och framtida förbrukning ser ut.

Kontakta oss
Jag är intresserad av

Var vänlig och välj ett alternativ du vill ha fri offert för.

Var vänlig och fyll i ditt namn.

Var vänlig och fyll i ditt mobilnummer.

Var vänlig fyll i din e-post.

Var vänlig och fyll i din adress.

Var vänlig och fyll i ditt postnummer.

Var vänlig och fyll i din ort.

Passa på - paketpris på solceller!

Nu är det ännu enklare att komma igång med solceller till din villa. Med våra villapaket kan du spara upp till 25.000 kr per år.

Läs mer